• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

/Files/photogallery/IMAG0095.JPG

Інформація про заклад

У цьому розділі ви можете знайти інформацію про історію виникнення закладу, дані про адміністрацію та години прийому, а також інформацію про наших вчителів./Files/photogallery/IMAG0106.JPG

Для перегляду історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив"./Files/photogallery/IMAG0097.JPG

Звіт керівника навчального закладу 2016-2017 н.р.

Освіта нового століття – це освіта для людини. Напрямки її розвитку визначенні національною доктриною, яка передбачає модернізацію навчання та виховання відповідно до вимог української державності в XXI столітті. Основна її мета – нова якість. Ніщо краще не визначає, якими ми є і якими станемо, ніж освіта наших дітей.

Розуміючи вимоги та загальні потреби сьогодення, кожен учитель покликаний і зобов»язаний працювати так, щоб створити умови для надання рівного доступу до якісної освіти, для формування і виховання творчої особистості, забезпечення навчання з урахуванням природних задатків кожної дитини.

Головним у навчальному процесі стає переорієнтація з пасивних форм навчання на активну творчу працю. Основною характеристикою активних методів навчання є відповідність природи модельного сприймання, націленість на розкриття особистого « я « як учня, так і вчителя через їхню творчу взаємодію.

Педагогічний колектив в 2016– 2017 н. р. працював над вирішенням таких завдань:

  1. Сприяти створенню ефективних умов для забезпечення всебічного розвитку школярів та повноцінне оволодіння всіма компонентами навчальної діяльності.
  2. Створювати психологічні умови для повноцінного розвитку кожної дитини в межах її вікових та індивідуальних можливостей;
  3. Сприяти розвитку особистості дитини, сформувати інтелектуальні, моральні потенціали; оволодіння цілою системою знань, практичними уміннями та навичками; прийомами та методами самопізнання і саморозвитку природної діяльності;
  4. Впровадження інформаційних та комунікаційних технологій комп»ютеризації та інформатизації навчально – виховного процесу.
  5. Створення ефективних та безпечних умов з охорони праці для учнів та працівників школи;
  1. Виховання економічної, естетичної та правової культури.
  1. Підвищення рівня навчальних досягнень учнів з усіх навчальних предметів.
  1. Реалізація основних положень особистісно – орієнтованого підходу до навчання та виховання.

Навчально – виховний процес дошкільного закладу неможливо обмежити проведенням групових занять та режимних процесів. Важливо наповнити цікавим змістом цю життєдіяльність дитини впродовж для, тижня, року, вікового періоду.

Організовувати життєдіяльність дитини в дошкільному закладі враховуючи її вікові та індивідуальні особливості; сучасні тенденції в оновленні змісту дошкільної освіти та навчально – виховних технологій ; побажання батьків.

Всі діти ( 5) п»ятирічного віку були охопленні навчанням. Педколектив та дирекція закладу проводять системну роботу щодо забезпечення обов»язковості загальної середньої освіти. За останні 4 роки було випущено 46 випускників 9 класу. Всі вони продовжують навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, професійних ліцеях, ПТУ, вузах 1- 2 рівнів акредитації.

Підключення до мережі Internet дає можливість упроваджувати інноваційні педагогічні технології у навчальний процес. З 11 членів педколективу 11 пройшли навчання за курсом «Intel».

Учні школи були учасниками другого етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, МАН, міжнародних конкурсів »Левеня», «Кенгуру», « Колосок», « Веселий Колосок». За традицією сертифікати та дипломи переможців були вручені на святі «Останнього дзвоника».

На протязі багатьох років в школі працює гурток « Чарівна соломинка». Щорічно учні є учасниками і переможцями районних і обласних конкурсів. В 2016- 2017 р. 6 районних призерів та 3 обласних .

Найкращими заходами позаурочної діяльності були: «Свято Першого дзвоника», «Свято осені», « Свято Андрія», «Новорічний бал – маскарад», «Мати – берегиня», « Мово рідна, слово рідне», «Земля - наш дім», « Вечір гумору», «Мітинг – реквієм до 68– річниці Перемоги», « Кидають птахи ріднеє гніздо».

Педагогічний колектив забезпечений педкадрами. З 11 членів педколективу мають вищу освіту – 9 , з них вищої категорії – 4, першої -3, другої – 1, « спеціаліст -1».

Керівництво закладу вживає заходів щодо зміцнення і модернізації матеріальної бази навчального закладу.

На протязі 2016– 2017 н. р. учні школи мали можливість оздоровлюватись в санаторіях області та за її межами. Всього було оздоровлено 12 учнів, з них пришкільному таборі « Ромашка « 10 учнів та за путівками Рокитнянської поліклініки- 2

Педколектив та дирекція школи вживає профілактичних заходів щодо дотримання правопорядку неповнолітніми щодо попередження правопорушень з їх боку.

Кiлькiсть переглядiв: 129

Коментарi